Aura

21. september 2012 at 11:33 | ○.○Latoya○.○ |  Me

Nejdřívě ke mě a až potom se vrátím k tématu :'D.
Ahojky lidičky, jé já se zase vrátila, jelikož už začal školní rok a já bych se doma odpoledně nudila atak dále...No a taky proto že mi chyběl přidávat někam obrázky, psát povídky a radit se svámi o ty nějaký moudra! :'))
Prázdniny jsme si užila báječně, furt sem někde lítala, soustředění, tábor, babička, kamarádky...No znáte to, dokonce se mi zdáli tak nějak delší něž jindy!:'DDD
Sem pořád stejná, teda aspon myslím, možná sem tedka tak trochu íc opálené a nemocná-ležím doma, mám nějaký to nachlazenáía nechodím do školy, juu!:'DDDD-A možná bych se mohla vrátit k článku, což??Tak teda ano, aura:
víc v cl. čl.


Lidská aura je energetické pole, které obklopuje fyzické tělo člověka. Obklopuje nás do šech směrů, je prostorná. U zdravého čověka vytváří elipsi, nebo spíš vajíčko. Průměrná aura dosahuje vzdálenosti, neco okolo dvaceti až třiceti metrů-Já vím trochu velká, že?:'))- U duchovních mistrů a mystiků, může dosahovat i několika kilometrů. Velikost ani intenzitu aury dávných duchovních vůdců ověřit nelze.
Ovšem čím jste zdravější, fyzicky i duchovně, tím silněji bude vaše aura vyzažovat a tím dále aura obklopující vaše fyzické tělo dosáhne. A čím vitálnější vaše aurické pole bude, tím více budete mít energii na vše, co si přejete a potřebujete.
ČÍm silnější máte auru, tím méně se necháte ovlivňovat okolními slami.
Člověk se slabou aurou na sebe nechává nejrůznější vlivy půssobit až příliš snadno. Rychle se unaví a ostatní sním můžou manipulovat. Slabá aura se může projevit neúsopěchem, zdravotními problémy i třeba neschopností v mnoha životních situacích. A stejné ovlivnování působí i opačně: neúspěchy, nebo zdravotní potíže vaší auru zeslabují.
Tak to by pro začátek stačilo :') doufám že si to aspoň někdo z vás přečtě, psla jsme to všechno ručně, takže žáádné kopírování, oukej??:'DDDD
Ispirovala jsem se asi pěti knihama o auře a řivotní energií, ale většinou jsem čerpala, sama ze sebe! :'))
Il_570xn.325117037_large
I-smoke-diamonds-48_largeTumblr_lypekfqd9p1r6r1f1o1_400_largeIl_570xn.341143716_large
 

3 people judged this article.

Comments

1 Coco Coco | Web | 26. september 2012 at 18:17 | React

Ahoj, páni. Zvláštní je, kolik lidí neví co to je aura :)
Krásný článek.
Zajímalo by mě z jakých knížek to máš :D

2 Muse Muse | Web | 30. september 2012 at 20:33 | React

naozaj zaujímavý článok. už som niečo o aure čítala a podobne, ale ty si tu napísala en veci, ktoré som ešte nevedela :)

3 Baruzz Baruzz | Web | 20. october 2012 at 19:48 | React

Páni, docela by mě zajímalo, jak vypadá moje aura a jak se musí cítit člověk, který se dokáže v určitém směru vidět.
rozhodně mě to zaujalo! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement